Aktuāls

Pirms gada Microsoft tā laika vadītājs Stīvs Balmers paziņoja, ka ir gatavs pamest Microsoft vadītāja amatu un to izdarīs brīdī, kad tiks atrasts jauns vadītājs. Šā gada februārī Microsoft patiešām tika pie jauna vadītāja un Stīvu Balmeru kompānijas galvenajā amatā nomainīja Satja Nadella.

Tagad (pusgadu vēlāk pēc jaunā vadītāju nomaiņas) Stīvs Balmers paziņojis, ka pilnībā pamet Microsoft. Publiskā vēstulē bijušais kompānijas vadītājs norādījis, ka pamet kompānijas valdes locekļa pienākumus un vairs neiesaistīsies lēmumu pieņemšanā.

Pašreizējais vadītājs Satja Nadella pateicies Balmeram par sniegto palīdzību un atbalstu.

Balmers savā vēstulē norāda, ka Microsoft ir viņam asinīs un vienmēr būs. Tāpat viņš turpinās apspriest kompānijas nākotni un labprāt izmēģinātu Microsoft produktus un komentētu tos. Tiesa reālas iespējas ietekmēt lēmumus Balmeram vairs nebūs, tāpat  viņš vairs nedarbosies kā kompāniju reprezentējoša persona. Jāatzīmē gan, ka Balmers vienalga varēs gūt labumu no viņam piederošajām kompānijas akcijām.

Balmers vadīja Microsoft 14 gadus, taču kopumā šajā uzņēmuma strādāja 34 gadus. Vēl pavisam nesen Balmers iegādājās basketbola klubu Losandželosas Clippers par 2 miljardiem dolāru.

Pēc Balmera paziņojuma par atkāpšanos no Microsoft valdes locekļa amata kompānijas akciju cena nemainījās.

Steve Ballmer

Saistītās tēmas: microsoftstīvs

Izsaki savu viedokli