Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viedierīču skārienjutīgie displejus varētu nosaukt par šo ierīču spožumu un postu, jo ne tikai nodrošina plašas un ērti lietojamas iespējas, bet arī ir ierīces vārīgākā daļa. Tagad Corning ir laidis klajā Gorilla Glass 4 pārklājumu, solot nodrošināt vēl lielāku izturību.

Kā vēsta Corning publicētā informācija, Gorilla Glass 4 uzstāda labākus rezultātus kritienos no vidēja augstuma. Pārklājums veiksmīgi iztur aptuveni 80 procentus kritienu, kas notikuši no 1 metra augstuma. Kompānija apgalvo, ka jaunākais izstrādājums ir divas reizes izturīgāks par konkurentu izstrādājumiem.

Salīdzinot ar 0,7 mm biezu Gorilla Glass 3 pārklājumu, ceturtās paaudzes izstrādājums ir izturīgāks arī gadījumā, ja tā biezums ir 0,4 mm. Tātad viedierīču ražotāji tagad var apgādāt produktus ar izturīgāku displeja pārklājumu, būtiski nepalielinot ierīces biezumu.

Ražotājiem paredzētie paraugi jau esot izsūtīti, bet pirmās ierīces ar Gorilla Glass 4 pārklājumu ieraudzīsim nākamā gada sākumā. Interesanti, ka kopš 2007. gada ar Gorilla Glass apgādāti teju 1,4 tūkstoši dažādi modeļi, bet kopā ar šo produktu apgādāti aptuveni 3 miljardi ierīču.

CGG4image

Saistītās tēmas: corninggorilla glass

Izsaki savu viedokli