Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Pirmajā septembrī tīmekli pāršalca slavenību kailfoto vilnis. Nezināma persona(s) publicēja vairāku slavenību privātus fotoattēlus, no kuriem lieākajā daļā redzamās personas bija ģērbtas (labākajā gadījumā) ļoti pieticīgi un diez vai vēlējās to izrādīt visai pasaulei. Kā norādīja paši ļaundari, tad fotogrāfijas iegūtas, ielaužoties personu Apple iCloud kontos.

Minētais fakts izraisīja bažas par Apple piedāvātā mākoņdatošanas servisa drošībuKā norāda paši Apple, līdz ko uzzinājuši par minēto gadījumu, uzreiz mobilizējuši savus inženierus, lai atrastu veidu kādā ļaundariem izdevies iegūt attēlus. Pēc vairāk nekā 40 stundu rūpīgām pārbaudēm, tehnoloģiju giganta darbinieki atklājuši, ka vienkārši “uzlauzti”cietušo personu pieslēgšanās dati – lietotājvārdi, paroles un atbildes uz slepanajiem jautājumiem.

Apple norāda, ka nevienā no slavenību kontu uzlaušanas gadījumiem nav vainojami iCloud vai Find my iPhone drošības caurumi. Kompānija sadarbosies ar drošības instancēm, lai sniegtu sev pieejamos datus, kas varētu palīdzēt ļaundaru noskaidrošanā.

Lai turpmāk pasargātu savus kontus no uzlaušanas, Apple iesaka izmantot sarežģītas paroles, kā arī divu soļu verifikācijas metodi, par kuru sīkāk lasāms šeit.

icloud

Izsaki savu viedokli