Pavisam nesen dienasgaismu ieraudzījis projekts Filtred.lv, kas lietotāja vietā izskatīs publicētos sludinājumus, izfiltrēs un piegādās uz e-pastu tieši tos, kas lietotājam interesēs.

Lietotājam tikai mājaslapā www.filtred.lv jāievada filtrēšanas kritēriji un atliek gaidīt atbilstoša sludinājuma parādīšanos e-pastā!

Ar šo servisu būtībā tiek “nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu” – lietotājs netērē savu laiku, sēžot sludinājumu portālos, tomēr saņem paziņojumu uzreiz pēc atbilstoša sludinājuma publicēšanas, tā neko nepalaižot garām.

Lai pakalpojumu padarītu efektīvāku, ieteicams lietot tādus e-pasta servisus, kā gmail.com vai inbox.lv un mobilajā tālrunī aktivizēt uznirstošos paziņojumus.

„Sākumā bija ideja palīdzēt sev, bet sapratām, ka varam palīdzēt daudziem, kas ikdienā saskaras ar ierobežota laika problēmu” tā idejas autors Oskars Andersons. „Ceru, ka palīdzēsim tūkstošiem cilvēku un atbrīvosim vairāk laika tām lietām, kam patiešām ir nozīme mūsu ikdienā!”

Šobrīd mājaslapā piedāvā izveidot filtrus divām sludinājumu grupām – automašīnu iegādei un dzīvokļu iegādei vai īrei. Protams, ar to projekts neapstāsies, plānots pievienot arī privātmājas, mobilos tālruņus un citas aktuālas sludinājumu kategorijas.

Komentāri 11

Leave a Reply

 • kgs. Samuel Commey
  July 20, 2015, 18:45

  Vai jums ir meklēt finansiālu brīvību? Vai esat parādā? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu jaunu biznesu? Vai jūs finansiāli nojauktu, Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai iegādātos automašīnu vai māju? Vai jums ir savukārt nosaka jūsu vietējās bankas iegūt finansējumu? Vai jūs vēlaties, lai uzlabotu savu finansiālo? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu rēķinus .. Meklēt ne vairāk, mēs atzinīgi jums iespēju iegūt visu veidu aizdevumu jums ir nepieciešams ļoti pieņemamām procentu 2%, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums tagad pa e-pastu?: gt.guaranteetrustfundplc@outlook.com
  Lūdzu rakstīt atpakaļ, ja interesē.

  Pilns vārds:
  Sex:
  Ģimenes stāvoklis:
  adrese:
  Valsts:
  pilsēta:
  Nodarbošanās:
  Mēneša Ienākumi:
  Pasta Kods:
  summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Mobile / tālruņa numurs
  Vai Tu Runā Angliski:

  Es gaidu no Jums dzirdēt labi.
  kgs. Samuel Commey

 • Kundze Elisha Smith
  July 7, 2015, 18:16

  Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas? Vai jūs liels

  parāds ?.
  Nav nepieciešams meklēt tālāk, mēs piedāvājam aizdevumu ar ļoti zemu likmi

  3% ar labvēlīgu atmaksas nosacījumiem.

  Lūdzu, sazinieties ar mūsu aizdevuma apstrādes nodaļa, izmantojot tikai mūsu e-pastu:

  elisha.fnancehouse@gmail.com

 • Toms
  July 5, 2015, 15:55

  Es tagad tieši pārdodu savu dzīvokli Rīgā. Tā ka nepatīk ss, tad pats ātri izveidoju savu landingu (interesentiem: http://pardod-dzivokli-riga.mozello.lv/ ) Zinu, ka nav īsti pa tēmu…., bet nu ar to gribēju teikt, ka visi šie ātrie svētdienas projekti kas top, jau patiesībā neatrisina nevienu esošu problēmu – piemēram, kā atvieglot īpašniekam pārdošanu vai pircējam pirkšanu. ir par ko vēl piedomāt.

 • David
  May 30, 2015, 21:30

  Sveiki, Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus par pieņemamām interesēs tikai 2%, un likvidēt savu parādu? Vai jums ir meklē legit aizdevumu aizdevējs? Ir nepieciešams kredīts, vai steidzami biznesa kredītu? Vai Jūs būtu liegta aizdevumu no jūsu bankas vai jebkuru finanšu iestādes? Lūdzu, sazinieties ar mums
  davinbenjaminltd@outlook.com

  1: Pilna nosaukumi:
  2: Valsts:
  3: Tālruņa numurs:
  4: Kredīta summa nepieciešams:
  5: AIZDEVUMA ILGUMS:
  6: Aizdevuma ilgums:

  Sazinieties ar mums tagad, izmantojot davinbenjaminltd@outlook.com

 • Filtred.lv
  May 18, 2015, 11:12

  Skaidrībai – 1 nedēļas filtra abonements mēnesī pieejams bez maksas!
  Vairāk informācijas: https://www.filtred.lv/Lapa/1~buj

 • Gatis ir lohs
  May 17, 2015, 22:24

  Āmen

 • kk
  May 15, 2015, 14:55

  Vari pieregistreeties, lai uzzinaatu, ka tas ir maksas pakalpojums. Izdzēst savu lietotāju nav iespējams. Esiet gatavi spamam.

  • Gatis
   May 17, 2015, 21:03

   Iespējams nezināji, bet programmētāji un serveri nav bezmaksas pakalpojums. Un šis pakalpojums lieliski parāda cik vērts ir tavs laiks, ja vari visu dienu dirnēt ssā forši tev, bet ir cilvēki kuri pa to laiku divkārt atpelna iztērēto naudu…

 • Tas pats.
  May 15, 2015, 11:33

  ieej mājaslapā un izlasi. ss.lv un reklama.lv

 • 123
  May 14, 2015, 14:14

  un no kurienes lasa sludinājumus?

  • Zmaster
   May 14, 2015, 20:47

   Gan jau tāpat kā visi pārējie – no ss.lv :D