Latvijas nacionālajam e-dienestam “Inbox.lv” iegādājoties Igaunijas “Mail.ee” izveidots Baltijas mēroga e-pasta un citu e-pakalpojumu sniedzējs, informēja SIA “Inbokss” valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Līdz šim “Inbox.lv” bija izvērsis savu darbību Latvijā, kā arī Lietuvā ar zīmolu “Inbox.lt”. Pēc darījuma, kas tika noslēgts šā gada nogalē, e-pasta servisa kopējais aktīvo lietotāju skaits visā Baltijā pārsniegs 1,7 miljonus.

“Šis ir bijis viens no SIA “Inbokss” ilgtermiņa mērķiem – attīstīt plašu lietotāju bāzi Latvijā un paplašināties Baltijas mērogā. Kā Latvijas tirgus līderis mēs jau ilgstoši pētījām iespējas Igaunijā, lai arī tajā ieietu kā vadošie savā segmentā, ” teica Griķis.

Kompānijas vadītājs piebilda, ka uzņēmums turpmāk plāno pamatīgāk nostiprināties Lietuvas tirgū, paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu.

“Mail.ee” pakalpojumu Igaunijā izveidoja un līdz šim uzturēja “Tele2 Eesti AS”, kas pārdeva e‑pasta servisu, lai fokusētos uz uzņēmuma pamatpakalpojumiem – telekomunikācijām, sacīts kompānijas paziņojumā. Patlaban “mail.ee” ir vairāk nekā 400 000 lietotāju kontu.

“Ar šo darījumu iegūs gan lietotāji, gan “Tele2”, gan “Inbox.lv”, kam būs spēcīgi pamati darbības uzsākšanai Igaunijas tirgū,” sacīja Igaunijas “Tele2” vadītājs Argo Virkenbaus.

Darījuma summa, kas mērāma sešiem cipariem, atbilstoši līgumam ir konfidenciāla un netiek izpausta.

Pēc Griķa sacītā, “Mail.ee” lietotāji jau ir ieguvēji. Piemēram, pastkastītes ietilpība, salīdzinot ar līdzšinējo, tika palielināta 1000 reižu, proti, līdz 20 GB, pielikumā tagad var nosūtīt līdz pat 50 MB lielas datnes, tāpat ir vienkāršota saskarne un citas funkcijas. Turklāt jau februāra sākumā “Mail.ee” lietotājiem, līdzīgi kā “Inbox” lietotājiem Lietuvā un Latvijā, būs pieejama mobilā aplikācija e-pastu pārskatīšanai.

“Tā ir SIA “Inbokss” politika – ikvienam lietotājam piedāvāt vienlīdz augstu un kvalitatīvu servisu, turklāt bez maksas. To ļauj nodrošināt mūsu biznesa modelis, ko turpināsim arī Igaunijā, proti, reklāmas izvietošana portālā,” skaidroja Griķis.

Valdes priekšsēdētājs arī norādīja, ka šī apvienošanās ļaus izveidot vienotu reklāmas platformu visās trijās Baltijas valstīs.

Pēc Griķa teiktā, SIA “Inbokss” ieiešana Igaunijas tirgū ir izdevīga arī reklāmdevējiem, jo pašlaik mediju skaits, kas savā platformā var nodrošināt reklāmu visās trīs Baltijas valstīs vienlaikus, ir neliels.

Saistītās tēmas: e-pastsepastsinbox.lv

Komentāri 21

Leave a Reply

 • smaragds
  January 12, 2015, 12:53

  nu inbox ir VISSLIKTAAKAIS epasta serveris.
  Paarejot pirms daudziem gadiem uz gmail sapratu, ka nekad nemociishu sevi ar inbox.lv

 • ese
  January 9, 2015, 15:58

  Izsaku līdzjūtību Igauņiem, SPAMS būs neatņemama dienas sastāvdaļa – morāle, lieto gmail.

 • Māris
  January 7, 2015, 00:32

  Es inbox izmantoju tikai savām pornosaitu reģistrācijām. Un tāpat nav iespējams atrast caur tiem miljons reklāmsludinājumiem un uzlocešiem popapiem vajadzīgo validācijas vēstuli! :)

  hmm, varbūt tamdēļ viņiem tik liels tas lietotāju skaits, kam gan citam izmantot to?!

 • zzz
  January 6, 2015, 07:00

  ko jūs lietojat? spams tik pat kā vispār nav! un GMail vispār skarties klāt negribas.

  • Vārds
   January 6, 2015, 12:44

   ZZZ…ehh, pats tādā gadījumā palaid garām iespēju lietot normālu epastu, bez spama, un ar neskaitāmām citām ļoti noderīgām fīčām..
   Inbox ir vājprāts… vienmēr tāds ir bijis un būs. Nesen iegāju vienā savā vecajā inbox epastā, šausmas, tik daudz dormeo nebija manīts nekur un nekad :D

   • elvisburdajs
    January 8, 2015, 23:23

    Brīnos, cik te daudz blondu ļautiņu.. Uz Inbox man nenāk praktiski nekāds spams, promotions@inbox.lv neskaitās, jo kā jau Shadow minēja ir elementāri ieliekams filtros. Arī klientu atbalsts ir augstā līmenī cik nācis saskarties.

    • ese
     January 9, 2015, 15:59

     Piedod, bet nelīdz minētais variants, jo spams nāk ne tikai no promotions.

  • Arnis
   January 6, 2015, 08:47

   Pašam smiekli nenāk vai vienkārši raksti no inbox.lv telpām?

   • Shadow
    January 6, 2015, 09:43

    Man ar nekāds spams nenāk, ir uzlikts viens filtrs uz “promotions@inbox” un vairs nav nekāda spama. Ja vazājies pa visādiem saitiem un dali savu e-pastu pa labi, pa kreisi, tad, protams, nebrīnies, ka tev spams nāks

    • omd
     January 6, 2015, 23:24

     Ir gadījies uztaisīt spamboks kasti specifiskām vajadzībām un tā arī neizmantot. Pēc mēneša ieej un ta-rā! – pilns kā es pa Jāņiem! Bet šī, konkrētā e-pasta adrese nav darīta zināma nevienam cilvēciņam vai saitam! Tagad tā neesot? Man pie kājas! Gadiem tā ir bijis un man spamboks vairs nav un nekad nebūs aktuāls…

 • ..
  January 5, 2015, 23:50

  Outlook.com …
  pats labakais.

 • Juris
  January 5, 2015, 19:16

  Kārtējais sevis slavināšanas reklāmraksts! :D
  “…nacionālais e-dienests…” :D
  Tādi tituli! Jūs vēl medaļu vai ordeni sev piešķiriet (gluži kā Brežņevs) :D

 • Kriksis
  January 5, 2015, 18:40

  Ļoti laba ziņa, prieks, ka mūsējie arī var.
  Kas attiecas uz inbox kvalitāti – mani viss apmierina, nemaz nav spams tik traks kā cilvēki te mālē, Gmail izman toju drīzāk piespiedu kārt, lai tiktu pie youtube un google drieve. Uzskatu, ka inbox jāveido pakalpojums tieši saistībā ar bezmaksas datu uzglabāšanu mākonī.  

 • me
  January 5, 2015, 15:10

  Pametu inbox. Dēļ lielā spama. Filtri, filtri, man kā lietotājam nav jāliek jauns filtrs pēc katras jaunas spama adresses.
  Un UX , tāda sajūta ka dzīvojam vēl 90tajos
  Gmail -> nav problemo. :)

 • Artanis
  January 5, 2015, 14:33

  Kurš lieto specializētas e-pastu aplikācijas, tā vietā lai tālrunī iebūvēto pieslēgtu caur IMAP/POP?

 • Ravage
  January 5, 2015, 14:14

  gmail!