Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Ķīna ir bloķējusi populāro sociālo tīklu Instagram, kas lepojas ar vairāk nekā 150 miljoniem lietotāju visā pasaulē. Šāds solis veikts pēc notikušajiem prodemokrātisko aktīvistu protestiem Honkongā, kas pagājušajā svētdienā pulcējuši vairāk nekā 80 tūkstošus cilvēku un uz to brīdī paralizējuši Honkongas centru, vēsta Reuters.

Informācija vēsta, ka demokrātisko spēku piekritēji popularizējuši paredzētās protesta akcijas, īpaši bieži tajās iekļaujot vārdus “Occupy Central”. Taču, kamēr Ķīnas Weibo (sociālā mikroblogošanas vietne, Ķīnas alternatīva Twitter) ziņas ar šiem vārdiem bloķēja, sociālajā tīklā Instagram šāda tipa informācija turpināja eksistēt.

Reuters, atsaucoties uz Facebook sniegto informāciju, norāda, ka, kaut arī Instagram ir bloķēts Ķīnā, šim sociālajam tīklam būtu jābūt pieejamam lietotājiem Honkongā. Tiesa, vairāki lietotāji vēsta pretējo, norādot, ka arī bijušajā Britu kolonijā Instagram ir bloķēts.

Jāatzīmē, ka Ķīnas valdība jau ilgu laiku cenzē internetā atrodamo saturu un būtiski ierobežo lietotāju pieeju tam. Savukārt jau 2009. gadā tika bloķēti tādi sociālie portāli kā Facebook un Twitter.

18-Instagram-logo

Saistītās tēmas: instagramķīna

Izsaki savu viedokli