Mājas lapa ir risinājums, lai jūs pārdotu un pelnītu vairāk. Tā ir palīgs, kas strādā bez brīvdienām un atvaļinājuma, lai piesaistītu jaunus klientus un informētu jau esošos par jūsu pakalpojumu. Tas ir palīgs, kas ietaupa jūsu un jūsu klienta laiku, padarot pakalpojumu ātrāku un vienkāršāku.

Mūsu pakalpojumu klāstā ir mājas lapas izstrāde, dažādu interneta veikalu, kā arī to grafiskā dizaina izstrāde.

Mēs ne tikai izveidosim jūsu mājas lapu, bet kopā ar jums izvēlēsimies tās vizuālo identitāti, kas ir būtiska, lai jūsu uzņēmums būtu pamanāms starp citiem.

Pēc tam, kad kopīgi būsim noskaidrojuši, kāds ir jūsu klienta profils, mēs mājas lapai piedāvāsim atbilstošu vizuālo identitāti un struktūru. Izstrādāsim skices, lai kopīgi izvēlētos atbilstošāko variantu jūsu klienta profilam. Izstrādāsim arī mājas lapas adaptīvo versiju – proti, nodrošināsim, ka mājas lapas dizains spēs adaptēties dažādās ierīcēs vienlīdz labi. Tas nozīmē, ka mājas lapa izskatīsies vienlīdz labi gan tālruņos, gan planšetēs, gan datoros.

Tāpat arī mēs nodrošināsim tās pievienošanu administratīvajam panelim, lai mājas lapas saturu var regulāri atjaunot un apmācīsim jūsu darbiniekus, kā to ātri un vienkārši izdarīt. Un, protams, mēs mājas lapu testēsim un nodrošināsim tās uzturēšanu.

Mūsu ietekmē jūsu izvēlētas mājas lapas funkcijas – tas, cik valodās tā būs pieejama, kādas būs tās sadaļas un grafiskais dizains. Pakalpojuma vai pakalpojumu cenu mēs aprēķināsim pēc minētajiem kritērijiem.

Vadoties no mūsu pieredzes, esam sagatavojuši vairākus pamatpiedāvājumus, kas ietver  teksta sadaļas, video un attēlu galerijas, kontaktu lapas un daudz cita tipa lapu veidus.

Sazinies ar mums un pirmo konsultāciju saņem bez maksas! Zvani – 26246218  vai raksti info@webdev.lv

Vairāk par mums, mūsu pakalpojumiem, darbiem un klientiem vari uzzināt mūsu mājas lapā.

Saistītās tēmas: mājas lapu izstrādewebdev.lv