Ieraksts YouTube atbalsta vietnē liecina, ka sākot no 20. aprīļa, tiek atjaunota YouTube API, kā rezultātā populārā video servisa aplikācijas nedarbosies uz atsevišķām ierīcēm, kas vecākas par 2012. gadu.

Ja tavu iPhone, iPad vai iPod Touch darbina iOS 7 vai jaunāka Apple mobilo ierīču operētājsistēmas versija, tad uztraukumam nav pamata, savukārt, ja tava ierīce ir vecāka, tad piekļūt YouTube varēsi, izmantojot tīmekļa pārlūku. Otrās paaudzes un vecāku Apple TV lietotājiem, diemžēl šobrīd vairs nav iespējas skatīties YouTube video.

Sony un Panasonic Smart TV lietotājiem, kuru ierīču tīmekļa pārlūki atbalsta flash vai HTML5 būs iespēja izmantot YouTube servisu tieši no tīmekļa pārlūka.

YouTube sola turpināt uzlabot un atjaunināt oficiālo servisa aplikāciju, kas pieejama lielākajā daļā 2013. gadā ražotu un jaunāku Smart TV, Blu-ray atskaņotāju, spēļu konsoļu un straumēšanas ierīču.

YouTube_logo_2013

Saistītās tēmas: youtube

Komentāri 8

Leave a Reply

 • Bleķis
  April 27, 2015, 09:36

  Man veikalā sakarināja makaronus, ka Apple produkcija strādā 5 gadus bez problēmām! Tagad mans Ipads ir kļuvis lēnāks par kājminamu mopēdu! Nevar vairs ne jaunāko softu updeitot, ne spēlīti nokačāt, tagad pat Youtube neiet! Pilnīgs mēsls tas Ipads!

  Draugi savos Samsungos vismaz var kādu multeni bērnam iekačāt, lai pa ceļam pie omes var mašībnā palūrēt! A man tas konvertācijas proces caur Itunes aizņem 3 diennaktis! Nu i nafig to Applemēslu! Nekad vairs nepirkšu Apple!
  Pat nevar nevienu viesu nama mājas lapu atvērt, ja tā ir taisīta Flashā, nu kam tāds draņķis der!?

  • HadeZ
   May 3, 2015, 19:52

   Tagad tava sirds ir salauzta ka bijis tik dumš cilvēks un nopirki APPLE kā tādu un ka tavi paziņas ar Samsungiem un citu produkciju visu dzīvi ir bijuši labāki.

 • Zeļonka
  April 21, 2015, 22:43

  Ir dažas lietas, kas reāli kaitina: Java, Flash un YouYube. Vēl gmails arī sāk tiem pievienoties uzmaucoties, ka 1/2 gadu veca pārlūka versija “esot par vecu” un “netiek atbalstīta”. Kādā rakā jūzerim jābizo apkārt pa visām savām ierīcēm, apdeitojot visas šitās sakainās programmmas?!!!! Viņas ko, tik nenormāli tizlas, ka reizi 10 minūtēs jāiznāk apdeitam? Javu jau kādu laiku cenšos vairs nekur nelikt. Laikam Flašs arī sekos pa skuju taku. Man, laikam, paliks tikai browseri. Un nē, man nevajag, lai tas kvadriljons programmu “apdeitojas fonā” – kad es esmu pie datora, es gribu ar jamo strādāt vai izklaidēties, nevis baudīt progrmmas apdeita procesus.

  • Vārds
   April 25, 2015, 12:38

   Necepies, saliec uzstādījumus visam kā nākas un nebūs jādomā un jāčakarējas.
   Tad tālāk, kāda gan izklaide vai darbs ir iespējams uz datora, kuram flash&java updeits reizi mēnesī ir par smagu?
   Tākā nepārspīlē. Peace!

 • Laps
  April 21, 2015, 13:44

  Jā, švaki ar tiem gudrajiem TV, kuri ir gudri tikai 2-3 gadus, pēc tam paliek par parastajiem glupajiem vulgaris TV.

  • Dāvis
   April 22, 2015, 18:43

   Muļķības man LG Smart TV uzmeta updeitu youtubei,nevaj \nemt lētākās herņas!!

 • kristaps
  April 21, 2015, 12:01

  Nez kapēc parsvarā šis skar tieši APPLE lietotājus???? :D

  • Tāpēc ka
   April 22, 2015, 08:58

   Tāpēc, ka Apple lietotājiem pienācis laiks nopirkt ko jaunāku!
   Viņiem taču naudas daudz!