Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

SES (NYSE Euronext Paris un Luxembourg Stock Exchange: SESG), SmarDTV, Kudelski Group uzņēmums (SIX:KUD.S) un „Samsung Electronics Co.” Ltd šodien paziņoja par pirmo galšifrētās Ultra HD pārraides demonstrēšanu izstādē „IBC 2014” Amsterdamā – caur SES satelītu uz Samsung Ultra HD televizoru, izmantojot SmarDTV CI Plus CAM moduli.

Šī demonstrācija iezīmēs svarīgu pavērsienu Ultra HD pārraidē, jo tā ir pirmā reize, kad pilnu 3840×2160 pikseļu CAS aizsargātu Ultra HD signālu HEVC standartā atšifrēs standarta SmarDTV CI Plus modulis un atveidos to Samsung Ultra HD televizoros. Tas paver jaunas iespējas maksas TV pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot saturu jaunajiem UHD televizoriem, ko patērētāji strauji apgūst visā pasaulē. Ultra HD pārraides tiks translētas tiešraidē no SES satelīta orbitālās pozīcijas, kas ir 19,2 grādus uz austrumiem, izmantojot DVB UHD 1. fāzes signāla pārraides specifikācijas.

„Daudzi mūsu maksas TV klienti un pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē ir ieinteresēti izmantot Ultra HD un tagad tas ļauj viņiem uzsākt darbības ar minimāliem ieguldījumiem,” sacīja Konors Raiens (Conor Ryan), SmarDTV mārketinga viceprezidents. „Iespēja izmantot standarta CI Plus CAM moduļus ar jaunākās paaudzes Ultra HD televizoriem sniedz jaunas iespējas ātru un ekonomisku UltraHD pakalpojumu nodrošināšanā.”

Tomass Vrīds (Thomas Wrede), SES uztveršanas sistēmas viceprezidents, teica: „Ultra HD pārraižu ekosistēma pēdējo 18 mēnešu laikā ir strauji attīstījusies, kamēr globālie satelītoperatori, piemēram, SES ieņēma galveno lomu satelītu un zemes infrastruktūru sagatavošanā, lai sniegtu mūsu klientiem Ultra HD maksas TV pārraides un pakalpojumus. Ultra HD tālāk izmantos augstas kvalitātes attēlus, kas pārraidīti pa satelītu.”

„Mēs vēlreiz varam redzēt, kā DVB specifikācijas ļauj tirgum pāriet uz jaunu digitālo pārraižu paaudzi. Es uzskatu, ka šī tiešā demonstrēšana ir skaidrākais norādījums, ka visi posmi ir sagatavoti, lai varētu sākties jaunā Ultra HD pārraižu ēra,” komentēja Džons Adams (John Adam), „Samsung Electronic” pētniecības institūta biznesa attīstības un industriālo lietu vadītājs (AK).

Demonstrācija tiešraidē tiks veikta IBC izstādē SmarDTV/NAGRA stendā 1C81 zālē nr. 1 un SES stendā B51 zālē Nr.1.

Saistītās tēmas: 4ktelevīzijatvultra hd

Izsaki savu viedokli