Gluži kā veikalos parādās pirmie eglīšu rotājumi, kas kalpo par Ziemassvētku tuvošanās pirmajiem vēstnešiem, interneta plašumos parādās pirmās reklāmas, kas sagatavo pircējus brīvdienu sezonas iepirkšanās sezonai.

Pirmais Ziemassvētku tematiku izmanto Microsoft, kas reklamē šogad prezentēto Surface Pro 3 planšetdatoru. Saprotams gan, ka video tiek veidots labākajās Microsoft tradīcijās, tādēļ līdztekus Surface planšetdatoram ir novietots Apple MacBook Air portatīvais dators.

 microsoft-surface-pro-3_9c10ca3dc0516d52

Reklāmā tiek norādīts, ka jaudas ziņā abas ierīces ir teju identiskas, taču Microsoft izstrādājums ir krietni mobilāks, turklāt nodrošina augstāku produktivitāti, pateicoties tā irbulim. Tiesa, neatbildēts paliek jautājums par to, vai šāda produktu salīdzināšana jebkad ir palīdzējusi Microsoft kāpināt ierīču noietu.

Saistītās tēmas: microsoftreklāmavideo

Komentāri 2

Leave a Reply

 • Jaukais
  January 7, 2015, 16:04

  Aple produkti – priekš manis pa dārgu…
  Androids – nepatīk…
  win tablete pašā laikā…
  sis ar nav budžetnieks… surface 3

 • Artanis
  November 19, 2014, 00:49

  Pats apsveru iespēju iepirkt Surface 3, bet nu tā reklāma bija tiiik debila. Lai gan Ābola reklāmas pēdējos divos gadus arī it kļuvušas tupākas, taču M$ mūzdien mēģina tš nokopēt, bet nekad tā arī nav sanācis.