Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar bija pirmā diena, kad lietotāji varēja iegādāties iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņus, bet pirmie ierīču pasūtītāji saņemt to savās rokās. Tā rezultātā jau tapuši pirmie ierīces izjaukšanas testi un, protams, arī triecientesti.

Apple viedtālruņi jau no sākta gala lepojušies ar elegantu, taču visai vārīgu korpusu. Tas, protams, devis iemeslu tehnoloģiju blogeriem pārbaudīt, vai jaunākās paaudzes Apple viedtālruņi ir izturīgāki par iepriekšējās paaudzes izstrādājumiem.

Video redzams, ka arī jaunās paaudzes iPhone viedtālruņu vārīgā vieta ir to displeji. Domājams, ka iepriekš bieži pieminētais un baumu apvītais safīra displeja pārklājums pasargātu abu viedtālruņu ekrānus.

Austrālija  bija pirmā valsts, kur jaunie iPhone 6 un iPhone 6 Plus viedtālruņi nonāca pārdošanā. Tas, protams, lika vietējiem medijiem pievērst pastiprinātu uzmanību ierīču saņemšanas procesam un pirmajam cilvēkam, kam izdosies jauno ierīci saņemt savā īpašumā.

Saprotams, ka mediji lūdza pirmajam iPhone 6 īpašniekam atvērt ierīces iepakojumu kameru priekšā. Viņš tā arī darīja, taču uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas,  tālrunis izkrita no kastes un piezemējās uz betona virsmas.

Patīkami, ka šis neplānotais ierīces triecientests beidzās veiksmīgi. Mediji norāda, ka ierīces displejs palika neskarts, taču pats viedtālrunis darbojās bez problēmām.

Saistītās tēmas: iphone 6iphone 6 plusvideo

Izsaki savu viedokli