Rudenī Apple nāca klajā ar iPhone 6S un 6S Plus viedtālruņiem, kuri aprīkoti ar 3D Touch tehnoloģijas displejiem, kas spēj atpazīt pieskāriena stiprumu.

samsung-headquarters

No Apple neatpaliks arī viņu sīvākais konkurents viedtālruņu lauciņā – Samsung. Jaunākā neoficiālā informācija liecina, ka ar līdzīgas funkcionalitātes displeju tiks aprīkots gaidāmais korejiešu flagmanis – Samsung Galaxy S7. Tādu pašu displeju, tikai ar noapaļotām malām iegūs arī nākošās paaudzes Edge viedtālruņu sērijas pārstāvis.

Neoficiāli avoti ziņo, ka Samsung Galaxy S7 viedtālrunis varētu tikt prezentēts jau pavisam drīz – janvārī vai februārī.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • nezinītis
  December 16, 2015, 18:55

  vai tad nebija sen atpakaļ tie tačskrīni ar spiediena nevis kapacitatīvo displeju, varēja īzī ar cimdiem bakstīt ekrānā, tagad pēc 10 gadiem tas ir WOW kāds jaunizgudrojums.

  • zinītis
   December 17, 2015, 00:05

   Jā tie gan bija tie paši labākie, kā tad! Vēl tagad atceros tos mēslus un noskurinos. Lai kaut ko uzrakstītu vajadzēja ķirurģiski pirkstu galus padarīt smailus un cietus.
   Nekad mūžā vairs negribētu lietot tos mēslus.

 • samsūds
  December 16, 2015, 18:24

  Jā, mēs esam inovatori, poinieri, malači, skaistuļi, sportisti un vispār komjaunieši! Mēs izgudrojām jauno fīču… tūlīt kā stagnējošais Apple to ieviesa ražošanā. Kuš, tikai nesakiet nevienam, ka mēs zogam visas idejas, ko var nozagt un, ka bez Apple mēs būtu kārtējā krāmu bodīte.

  • Tests
   December 17, 2015, 10:23

   A ko viņiem citu būtu jādara? Kapēc neuztaisīt to kas ir konkurentam un pielikt vel fīčas klāt ? Tas ir bizītis, ja var noplenīt, kapēc ne?