Latvijā no šodienas pieejams Samsung Galaxy S6 edge+ viedtālrunis ar 5,7 collu lielu, abos sānos izliektu ekrānu. Jaunais Galaxy S6 edge+ ar unikālo metāla un stikla dizainu vēl vairāk nostiprina uzņēmuma pozīcijas lielizmēra viedtālruņu tirgū, kuru Samsung aizsāka jau 2011. gadā ar oriģinālo Galaxy Note.

Samsung Galaxy S6 edge+ ir metāla un stikla dizains, industrijā spēcīgākais 5,7 collu Quad HD Super AMOLED ekrāns, uzlabota kamera, ātrākās vada un bezvadu uzlādes iespējas, kā arī jaudīgs procesors – ar papildināto 4 GB operatīvo atmiņu viedtālrunis nodrošina šobrīd augstāko jaudu un veiktspēju, ļaujot lietotājiem viegli darboties vairākuzdevumu režīmā.

Galaxy-S6-edge+

LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš atzīmē: „Samsung Galaxy S6 edge+ ienes pavisam jaunas vēsmas viedtālruņu lauciņā. Gan lielais ekrāna izmērs, gan izliektas ekrāna malas, gan arī ātrās uzlādēšanas iespēja dod iespēju vēl pilnīgāk baudīt mobilo saturu, kas pēdējā laikā strauji attīstās kā Latvijā, tā pasaulē. Turklāt telefonu ekrānu izmērs tirgū kopumā turpina palielināties – un arvien vairāk cilvēku dod priekšroku ierīcēm, kuru ekrāns ir virs 5,5 collām.”

„Jaunais viedtelefonu flagmanis Samsung GS6 edge+ uzreiz ir pamanāms un izceļas ar savu tehnoloģisko aprīkojumu un inovatīvo dizainu. Kā rāda telefona iepriekšpārdošanas dati, Tele2 klientu vidū, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, Samsung GS6 edge+ ir raisījis būtisku interesi. Visvairāk jauno viedtelefonu novērtē uzņēmumu vadītāji, kā arī tehnoloģiju entuziasti. Mūsu klienti īpaši priecājas par iespēju pie mums iegādāties arī speciālo viedtālruņa bezvadu lādētāju,” norāda Tele2 Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe.

Īpašs Galaxy serviss

Sākot ar 4. septembri, Galaxy S6 edge+ īpašnieki saņem tirgū plašāko servisa un bezmaksas apdrošināšanas risinājumu „Galaxy Care”. Tajā iekļauts Premium serviss un bezmaksas apdrošināšana pret ūdens radītiem bojājumiem Galaxy S6 sērijas viedtālruņiem, kā arī bezmaksas apdrošināšana ekrāna bojājumiem Samsung jaunākajām ierīcēm un daudzpusīga pasaulē populāru lietotņu kolekcija.

Premium servisa pakalpojums ir radīts jaunākajiem Galaxy S6 sērijas tālruņiem (S6, S6 edge, S6 edge+). Tas ietaupīs laiku, ja ierīcei nepieciešams remonts – klientam nebūs jādodas uz servisa centru, jo tālrunim pakaļ ieradīsies kurjers. Uz remonta laiku tiks nodrošināta līdzvērtīga maiņas ierīce. Pakalpojums darbojas Rīgā, Viļņā un Tallinā, un tas pieejams vienu reizi – gada laikā no „Galaxy Care” lietotnes aktivizēšanas. Vairāk informācijas www.galaxycare.lv.

Galaxy S6 edge+ ir pieejams pie vadošajiem telekomunikāciju operatoriem un lielākajos elektronikas veikalos. Tālrunis pieejams ar iebūvēto atmiņu 32 vai 64 GB apmērā un divās krāsu versijās – zeltītā Gold Platinum un melnā Black Sapphire tonī par aptuveno mazumtirdzniecības cenu 799 EUR vai 899 EUR atkarībā no iebūvētās atmiņas apjoma.

Komentāri 11

Leave a Reply

 • Pikets
  September 6, 2015, 11:50

  Jaunais Galaxy S6 Edge+
  parametru ziņā ir identisks ar nu jau “vecos S6” ir pilnībā vienādi, ja netiek skaitītas tās maliņas izliektas, vai ekrāna lielums par dažām collām
  Bet cena jau kosmos :) nepirkšu vairs tos samjangus, manis pēc viņi var ik pēc seonas izlaist savus flagmaņus, 0 vērtība tiem samsungiem, ja salīdzina ar Sony viedālruniem

  • dfgvd
   September 6, 2015, 12:20

   Un kas Sony tāds ko tu izcel? Pa visiem šiem gadiem ekranu normālu ielikuši,un par to vēl jāpiemaksā.Kamera dzīvē ne tuvu nav tam,kas norādīts uz papīriem,dizaina ziņā ari nekas īpaš.Ūdens izturīgs,nu jā plus,tik savā dzīvē nav bijusi vajadzība no tādas ekstras.Kas vēl tāds?

   • Pikets
    September 6, 2015, 16:09

    Man vienkārši ir ļoti nopietni morālas problēmas un iebildumi attiecībā pret Samsung viedtālruņiem, tas laikam tādēļ, ka lietoju savu samjangu kuram būs Ziemassvētkos apaļi3 gadi, un tā tas riebums rodas no tā.
    Starp citu atsaucieties jaunie Samjanga lietotāji, cik Jums ilgi tur baterija, lkm 1 diena? tur pretim Sony baterija tur ilgāk, kas galvenokārt ir liels plusums, kur samjangam tas ir trukums!

 • Frants
  September 5, 2015, 16:51

  Tas uz abām pusēm izliektais displejs ir baigi cimperlīgs ( ir pārbaudīts),pieskaroties pie maliņas,atmet par vienu lapu atpakaļ vai nostopē(ja ir video), labāk pagaidam LG G4 Pro – nu tas gan būs monstrs un par tādu pat cenu,bet pārējie “flagmaņi” varēs jaunajam LG ūdeni pienest !!!

  • Вася
   September 6, 2015, 20:28

   Interesanti,kādus pigorus taisa auto turētājā,jo dažiem tas saspiež malas…kā izmantot,kā navigatoru?

 • Tas pats Jānis
  September 4, 2015, 12:37

  Hmm, praktiski tas pats, kas Xiaomi Mi Note… tikai dārgāk… ;)

  • Peteris
   September 4, 2015, 13:18

   Nu kā ta ,ka tāds pats :D

   • Tas pats Jānis
    September 4, 2015, 18:54

    Teica Pēteris, un laiskā solī devās noslēgt jaunu nomaksas līgumu uz 3 gadiem… ;)

    • Janka
     September 4, 2015, 22:43

     ..un pārdot vienu nieri

     • Andris
      September 5, 2015, 14:38

      Žēl ka tev nav naudas un ,lai kko nopirtu domā par nieres pārdošanu