No šīs nedēļas Latvijā ir pieejams Samsung vēsturē pirmais viedtālrunis ar unikāli izliektu ekrānu – Galaxy Note Edge. Tirdzniecībā šis viedtālrunis nonāks ierobežotā eksemplāru skaitā.  

“Esam gandarīti par iespēju piedāvāt Galaxy Note Edge viedtālruni arī Latvijā,” papildina Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs. “Ar virkni unikālu inovāciju, kas pieejamas Galaxy Note Edge viedtālrunī, Samsung apliecina savu līderību tehnoloģiju industrijā. Esmu pārliecināts, ka šī Galaxy Note sērijas ierīce spēs piepildīt Latvijas visizsmalcinātāko patērētāju vēlmes.”

Galaxy_Note_Edge_balts

Galaxy Note Edge viedtālrunis ar unikālo Edge Screen jeb ekrānu, kura viena mala ir izliekta pār tālruņa korpusa sānu, sniedz vēl nebijušas iespējas mobilās ierīces lietošanā. Tādējādi ikdienas uzdevumu izpilde un darbošanās vairākuzdevumu režīmā ir kļuvusi vēl vienkāršāka un efektīvāka.

Izliektais ekrāns nodrošina ātru piekļuvi biežāk lietotajām aplikācijām, paziņojumiem un ierīces funkcijām – ar vienu īkšķa kustību, turklāt pat tad, kad ir aizvērts tālruņa aizsargvāciņš. Lietotāji šajā ekrānā var saņemt paziņojumus arī tad, kad viņi, piemēram, skatās video. Savukārt, lietojot tālruņa kameru, uz Edge Screen ekrāna tiek izvietoti kameras vadības taustiņi.

Lietotāji izliekto ekrānu var personalizēt atbilstoši savai gaumei, mainot tā dizainu, attēlus un tekstus, tai skaitā izmantojot arī saturu, kas radīts ar S Pen irbuli. Tam ir pieejami arī dažādi noderīgi rīki, piemēram, lineāls, hronometrs, taimeris, lukturītis, diktofons, kas ir ērti aktivizējami caur Edge Screen Quick Tool funkciju.

Galaxy Note Edge Latvijā pieejams nelielā skaitā baltā un melnā krāsā. Ierīces cena ir aptuveni 800 eiro, un tas nopērkams pie vadošajiem mobilo sakaru operatoriem un pie lielākajiem elektrotehnikas tirgotājiem.

Galaxy_Note_Edge_melns2

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Komentāri 8

Leave a Reply

 • URLbinators
  February 4, 2015, 18:02

  Pilnīgs sūds. Nez kādiem zilajiem tādu ievajadzējās ražot. Pat kāmjveidīgie ne ko tamlīdzīgu nav veidojuši.
  “Izliektais ekrāns nodrošina ātru piekļuvi biežāk lietotajām aplikācijām, paziņojumiem un ierīces funkcijām – ar vienu īkšķa kustību, turklāt pat tad, kad ir aizvērts tālruņa aizsargvāciņš.”
  Nez kas tie par tādiem radījumiem, kas nevar ieslēgt trubas ekrānu un saspaidīt ko vajag. Tagad varēs spaidīt to sānisko maliņu. Laikam tāda savdabīga masturbācija būs. + nometot trubu ar to foršo sānisko ekrānu domājams truba uzreiz ar izbeigsies.

 • Weeee
  February 3, 2015, 17:47

  Kad iznāk S6 ?

 • Bils
  February 3, 2015, 15:24

  “Izliektais ekrāns nodrošina ātru piekļuvi biežāk lietotajām aplikācijām, paziņojumiem un ierīces funkcijām – ar vienu īkšķa kustību, turklāt pat tad, kad ir aizvērts tālruņa aizsargvāciņš.”
  Telefonu lietoju turot kreisajā rokā, ar īkšķi izskatās ka nekas nesanāks ;) Varbūt ir spoguļversija? ;)

 • Tas pats Jānis
  February 3, 2015, 12:12

  Kosmonautikas dienā arī Latvijā.
  Pēc tam tīņi staigās saviebušies, kad grūtības “lāpstai” nomaksas maksājumus katru mēnesi atklepot.

 • Anonymous
  February 2, 2015, 15:56

  Kādus pigorus taisa,ja šo ieliek autoturētājā?

  • Nokia
   February 2, 2015, 21:56

   Riktigus pigorus, vel nebijusu pieredzi taisa.