Jau kopš pirmā Z sērijas viedtālruņa izlaišanas Sony mobilo ierīču divīzijai neveicās ne tuvu kā gribētos, pat par spīti tam, ka ierīces sevī apvienoja sakarīgu dizainu un konkurētspējīgus tehniskos parametrus, kā arī vieno no lielākajiem Sony viedtālruņu trumpjiem – ūdensizturību.

zony_xperia_z5_gold_thumb

Nesen Sony oficiāli paziņojuši, ka turpmāk atteiksies no Z sērijas ierīču veidošanas, kuras aizstās X sērija.

Sony norāda, ka Z līnija sasniedza savu kulmināciju un X saimes viedtālruņi būs jauna lapaspuse Sony viedtālruņu grāmatā. Ja Z sērija nodrošināja visas labākās Sony tehnoloģijas viedtālruņos, tad X ierīces piedāvās labu balansu starp kameru, akumulatora darbības laiku, jaudu un viedtālruņu dizainu.

Citiem vārdiem, tas izklausās, ka Sony turpmāk neražos konkurētspējīgus augstākās klases flagmaņus, bet darbosies vidējās klases ierīču tirgū, kur uzņēmumam veicas krietni labāk.

Komentāri 2

Leave a Reply

 • MMGA
  February 27, 2016, 20:34

  Žurnalistikas līmenis ir vienkārši apbrīnojams. Paņēmis un iztulkojis vienu rakstiņu, nevis izvilcis kopsavilkumu.

  Sony X Performance ir vienā līmenī ar konkurentu flagmaņiem – kur sliktāks, kur labāks. Ja kādam ir interese, var palasīt oficiālo paziņojumu – 3 jauni X sērijas viedtālruņi. Viens – vidējas klases – ar 720p ekrānu, abi pārējie ar 1080p, atšķirības arī dzelžos. Visi ar 5″ ekrānu.

  • ytifvuiy765fvd4357tv cyxz457
   February 29, 2016, 12:15

   Bet ko tad tu gribi no mūsdienu vidējā “blogera” – mums jau žurnālisti kā suga ir sarkanajā grāmatā ierakstāma. Šodien par ziņu avotu izmantot tviteri un feisbuku ir kļuvusi kā norma. Žurnalistu analītiskā domāšana kā tāda nav populāra, jo tā neražo skaļus virsrakstus un ‘clickbait’.