Kā jau tas ierasts, vēl labu laiku pirms viedtālruņa prezentācijas, tīmeklī parādās dažādas baumas par tā tehniskajiem parametriem. Nesen noplūdusi informācija par iespējamajiem Samsung Galaxy S7 dzelžiem.

samsung-headquarters

Tiek ziņots, ka uzņēmums šobrīd testē divus potenciālos mikroshēmojumus, kurus varētu izmantot savā ierīcē – vai nu Snapdragon 820 vai arī Exynos 8890.

Paredzams, ka Galaxy S7 varētu atgriezties microSD atmiņas kartes pieslēgvieta, tiesa akumulators joprojām nebūšot nomaināms lietotāja paša spēkiem. Samsung Galaxy S7 tikšot aprīkots ar 20 megapikseļu fotokameru, kurai ir ISOCELL tehnoloģijas matrica, kas nodrošina precīzāku krāsu atainojumu vājā apgaismojumā.

Neoficiālā informācija liecina, ka Samsung Galaxy S7 būs pieejams kā ar 5.2, tā arī 5.8 collu displejiem, kuriem būs 4K izšķirtspēja.

Komentāri 3

Leave a Reply

 • hmm
  September 12, 2015, 12:02

  Nu lūk, re ka, ja pacenšamies, varam iztikt bez visiem “innovatīviem, neatkārtojamiem, vienreizējamiem, fantastiskiem, izciliem, uzlabotiem, neaizmirstamiem, parfektiem” un citiem šķebinošiem liekiem un nevajadzīgiem izskaistinājumiem rakstā….

  (Lai gan neloloju liekas cerības, jo droši vien tulkojamais teksts bija tāds, kad nāks īstais S7 ‘apskats’, tad varēsim atkal redzēt visus šos minētos vārdiņus visā krāšņumā).

 • Tas pats Jānis
  September 11, 2015, 13:11

  Nākamais būs viedtālrunis ar 4.7″ displeju un 8K izšķirtspēju – progresam taču ir jābūt!

 • Tas pats Jānis
  September 11, 2015, 12:48

  Un tikai Xiaomi un pārējie Āzijas lielražotāju klusu malā ierēc…