Jump to content

Problēma ar TP-Link TL-MR3420 rūteri.


Gadsimts
 Share

Recommended Posts

Nopirku TP-Link TL-MR3420 rūteri, lai varētu sadalīt LMT 3G internetu uz 2 datoriem. Kad visu uzstāda internets iet, bet kad paiet kāds laiciņš internets vairs nedarbojas. Darbojas dažas mintūtes tik. Interneta modems ir huawei.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Malacis, ja jau pats visu uzstaadi un iet, gan jau probleemu pats arii atradiisi. Es atkal pat tik taalu netiku. Paziņa atnesa, liekas taadu pašu modeli ar LMT Huawei E173 modemu. Tjipa lai paproveeju palaist, sim arii nekas nebija sanaacis. Saaku ķimereeties un sapratu ka probleema ir tajaa ka modems netiek atpaziits. Ilgi ņemaas un dažbriid paraadija, kaa 3g modeemu, bet vajadzeeja atpaziit arii konkreetu modeli. Tp-Link lapaa rakstiits ka šim ruuterim jaaiet ar E173. Uzliku peedeejo firmwari, taapat nekas negaaja. Ak jaa , testeeju ari ar citu lmt modemu. Atdevu atpakaļ čomam, tas aizveda uz veikalu, kur bija pircis un prasija lai paraada, kaa šis straadaa ar LMT modeemu. Paardeveejs nomocijaas, no plaukta paņeema veel divus taadus pašus ruuterus un taapat netu nedabuja.Beigaas atdeva naudu.

Link to comment
Share on other sites

Cik sanāca nomocīties ar vienu planšeti, kas it kā atbalsta Hu*avej E173, tad izrādījās, ka arī modēmiem ir dažādas dzelžu versijas - revizijas. Ne viss strādā ar visām revizijām.

 

Varbūt palīdz rūtera softa atjaunošana?

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Modemam arī vajag svaigāko firmwari, lai cik dīvaini tas nebūtu, man šāds maršrutētājs ar šādu modemu strādā stabili.

Link to comment
Share on other sites

Vai varbūt uzlikt OpenWRT... Bet nu tas ir jāprot, tur next next spaidītājs aplauzīsies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

beton, tu esi āmurs. Neesi aizdomājies, ka modemam zonas nav?

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

To tu ar savām zeķubiksēm izzīlēji? Ko tad uzreiz neierakstiji savu "diagnozi"?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tev kā datorcirvim, kurš piedzima servertelpā, to nesaprast. Nekas cits tur nevar būt, ņemot vērā, ka šāds rūteris man pašam lieliski strādā bez visiem OpenWRT ar citu huawei modemu.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Palasot tavus tekstus ir skaidrs ka tu esi nejēga jebkurā tehniskā lietā. Var jau būt ka tava vieta ir kādā skaistumkopšanas salonā, bet ne par to ir šis forums.

Es pateicu ko vajag izdarīt lai nonāktu pie risinājuma. Tu muldi tukšu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

beton, tu garantē, ka spēj piedāvāt kvalitatīvu risinājumu ar minēto ieteikumu, izņemot to, ka visi ir idiņi izņemot sevi pašu? Te pilns mums ar biosu un firmwares pāršūšanas "speciālistiem". Skatos, ka arī šajā frontē esi pārmeties.

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Paklau, klaun, tu ar savu TP-link softu vari veikt kautkādu advancētāku diagnostiku par tavu "rekā, nestrādā!" ?

A es ar OpenWRT vismaz varu paskatīties KUR kautvai apmēram ir problēma, un tad tālāk izdomāt KO darīt.

 

P.S. Starp citu, fakts: OpenWRT noliedzēji ir tie lameri-simulanti, kuri vienkārši izfantazē visādus iemeslus lai neizgāztos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

klaun beton, es gribu pateikt to, ka absolūti nav nekādas garantijas pāršujot softu, kad tas modems sāks strādāt korekti (vai arī strādā). Aiznesīs pie "speca" (piem. betona), šis uzliks pa 20Ls softu, pēc tam noplātīs rokas sakot, lai nes uz garantiju vai pērk tavu kruto rūteri pa baisiem cipariem.

 

Ir arī citas diagnostikas metodes.

Link to comment
Share on other sites

Tu ar katru savu tekstu apliecini savu stadiju. Nepietiks murgot? Tu esi 0, tas ir fakts, beidz spirināties, beidz dzīvot fantāzijās. Atzīsti pats sev ka esi 0 un sāc mācīties! Nevis žvanksti forumā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

beton, jā, esmu 0 daudzās sfērās (piem. astroloģija). Apgaismo mani :)

Link to comment
Share on other sites

Gadsimts

Modemam ir zona kādi 70% tā vismaz rāda tp-link rūteris.

 

Varētu pamēģināt uzlikt OpenWRT, bet man negribas iebraukt auzās instelējot to ko īsti nepārzinu. Ja kāds uzrakstītu vai iekopētu labu pamācību, varētu es pamēģināt uzinstelēt OpenWRT.

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag OpenWRT! Iebrauksi vēl lielākās auzās. Tici man! :) Ja arī gribas ar kaut ko sākt, tad sāc ar ražotāja iešuvēm!

Link to comment
Share on other sites

Srada tads TP laukos ar Ok modemu E173 uz 2 datoriem pa kabeli+wi-fi 1PC,un bedu nezinu.Zona ap 40-50%.Varu aizdot velvienu TP3420 parbaudei,ja vajag,ir darba.Raksti uz PM.Ja kas PINKI.

Link to comment
Share on other sites

Gadsimts

Iespējams es esmu nepareizi uzstādījis, bet liekas ka viss pareizi. Varbūt kāds var ieteikt kādu youtube video, kur viss labi aprakstīts, lai es varētu salīdzināt ar to, ko es darīju. Es dažus skatījos viss tā kā sakrīt.

Link to comment
Share on other sites

Vel varbūt ieteikt kādu Cosmopolitan izdevumu kurā tas būtu parādīts?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...