Jump to content

Rooaters un to papildu anteņu pieslēgšana?


defenders
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Neesi šovakar ko stiprāku ierāvis ? Pa tēmu - neaizstās gan .

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tāda doma iešavās,bet noteikt tas neko nedos kad antenas izkartos  atiecīgi pa gabalam  lai  signalu uztvēr labāk caur koku spraugām!?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Atļāvos nocitēt pilnībā , gadījumam , ja izdzēš :

Tāda doma iešavās,bet noteikt tas neko nedos kad antenas izkartos atiecīgi pa gabalam lai signalu uztvēr labāk caur koku spraugām!?

Pakritu gandrīz zem galda .

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lien āra no pagaldes !Bet tas joks ar 3 anteņu rūteru uzlabos  signalu? 

 

Man signāls ir normāls ,staba  galā bords ir un  grid  24 Db...,bet vasarā  kad lapas... tad gan  tāds pašvaks paliekas!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tad kā tev tur īsti viss ir saslēgts ?

 

P.S. Izlīdu no pagaldes :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Šāda antena post-86389-0-96190800-1297718685_thumb.jpg pirms  vinas rooaterbords un kabelis  ved uz māju kādus 30M... un caur kabēli tiek padota barošana uz roaterbordu no mājas... Tada  tā sistēma!Par augstāk  celšanu nerunāsim tas nav iespējams jo tad man  kadus 30 metrus jacel-drīzak raidītaju stacija japacel ,bet to nedara ...tad jarisin pašma kas uz  vasaras  sezonu!

 

Man  vienkarš ieteica  lai nogadā 3 anteņu  rooteri un piemet šādas 3 grid antenas izvietotas horezontali ne vertikāli ,pa cik koki nedaudz priekša  tad  signals laužas cauri koku starpām un katra  antena jau ko atsevišķi uztvērs un kopumā būs jau  labāk! 

 

 

 

Talab iedomājos ka varbūt nemaz nevaig to  3 anteņu rooter ,bet  ar adapteriem padalīt  tas 3 antenas! :)

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Tak neklausi katram muļķim kurš ko iesaka :fool: Tev stipri vajadzētu pastudēt antenu teoriju un saprast, kas ir raidītāja izejas pretestība, kas antenas ieeja un kas fīdera viļņa pretestība. Tavs rūteris paredzēts darbam ar 50 omu slodzi. Nu pieliksi Tu trīs antenas katru ar 50 omu pretestību un dabūsi slodzē 16 0mus un fig viņu kādā fāzē tās antenas darbosies. Gala rezultatā signals būs visdrīzāk trīsrsiz vājāks. Vot pasakiet kur šitie idioti rodas, kuri var tik stulbas idejas piedāvāt. Antenas principā var saslēgt sinfāzē, bet ne jau ar troiņikiem. Tur vajag speciālu sumējošo tiltu. Tak "iepazīstini" tos kokus ar motorzāģi, bet ja to nevar izdarīt, jo kāds zaļais sāks bļaut, tad ļoti labi palīdz raundaps un pavassrī koks vienkārši neuzplauks :sarkasms:

Labots - Didzis
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

martinno, nu skaidrs, ka bastoju. Man tak tai laikā bija svarīgākas lietas- radiopulciņš :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām - ne jau "rooaters" tur vainīgs (lai kas tas arī nebūtu), bet gan "ļaunuma sakne".

Cīnies pret koka zariem. Un virziendarbības antenu. Neko labāku no budžeta vairantiem ieteikt nesanāks.

 

P.S. aizmirsti par to pāreju veidotāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kur tev tas interneta pieslegums ir? Var but ja to gridu nevar pacelt tad moz pa labi vai pa kreisi var iznet tada veida dabut tieso redzamibu? Vel jau ir iespeja pacelt jaudu teiksim lidz 2W uz 2,4GHz tas bur reali cool!

Link to comment
Share on other sites

. Tur vajag speciālu sumējošo tiltu. Tak "iepazīstini" tos kokus ar motorzāģi, bet ja to nevar izdarīt, jo kāds zaļais sāks bļaut, tad ļoti labi palīdz raundaps un pavassrī koks vienkārši neuzplauks :sarkasms:

Ieteica man Rooteru ar 3 antenām kas kalpo ka AP!Cik sapratu ka tādiem  rooteriem katrai  antenai jau ir tas nodrošinājums  kas pacels grid,bet jūs jau  labāk  zinat.Pat  tā  esot kādam uzlikts un esot vis OK!

 

Centra parku  ar  raundapu,zāģi!Nu nezin -ja uzinās kurš  tad trāpīs centrālajā  un tad toč nevaidzēs nekādu  vairs  internetu  :D!

 

Kur tev tas interneta pieslegums ir?

 Mājās man viš ir!Neko tur nevar iznēsāt, tas ir labākais punkts mājas tuvumā vasaras režīmā un tiešoredzmību nedabūs ,dabūs tikai tad kad neta sniedēji vismaz savu raidītāju pacels kadus 6m!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Parkam cauri? Tad Tev cik koki traucē tiešajai redzamībai - viens vai pārdesmit?

Ja viens - kas liedz apcirpt? Ja pārdesmit - man nav ko ieteikt... :lol:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raundaps pret lieliem kokiem īsti nepalīdz gan. nātrija hlorīds - cita lieta. bet daudz vajag. un neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

 viens vai pārdesmit?Ja viens - kas liedz apcirpt? Ja pārdesmit - man nav ko ieteikt... :lol:

2 pamatīgas Kļavas-Apcirpt traucē  piles un parka īpašnieks Vācu barons!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zariini

raundaps pret lieliem kokiem īsti nepalīdz gan. nātrija hlorīds - cita lieta. bet daudz vajag. un neiesaku.

 

NaCl ir sāls.To izšķīdina ūdenī un aplaista nevēlamo koku?

Raundaps točna nelīdz?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...