Jump to content

CPU overclocking jautajumi


TaPaKaH
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Gribēju pavaicāt vai intel procesoram kurš ir virstaktēts līdz 4.5Ghz temperatūra 86C tas ir normas robežās ? Lai sasniegtu šādu temperatūru tika izmantota programma intel burntest.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Atšķirībā cik ilgā laikā uzkāpa uz tiem 86 grādiem un vai turpinot burntest vēl nekāpj.

Tests gāja 13 minūtes tālāk gan nebaudīju bet beigās temperatūras likās ka stāv uz vietas. 86C bija uz paša karstākā kodola!

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Par kuru konkrēti procesoru bij jautājums? Viņiem mēdz atšķirties maksimālās pieļaujamās temperatūras par 30 grādiem.

Link to comment
Share on other sites

Par kuru konkrēti procesoru bij jautājums? Viņiem mēdz atšķirties maksimālās pieļaujamās temperatūras par 30 grādiem.

i5 4690k OC 4.5Ghz 86C uz karstākā kodola. 

 

Manam i7 4790k kkas tāds piemeram ir normāli

Un kādas tev ir temperatūras piemēram pie 4.5Ghz OC ? Protams stress testā ne jau spēlēs!

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

nnoname, tas jau ir ideālās temp ideālam procesora ekseplāriem stock, visiem zināms kā intel siem procesoriem ar pastu lažojas zem IHS utt.

Nezinu ar OC nemoku pagaidām, lai gan plate utt atļauj...bet tā ar turbo cik jau taja burn testā tā frekvence tika turēta 4.2ghz vai 4.4ghz tad karstākajam kodolam rādija 86c gluži kā tev :) 

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Mans 4690K uz 4.2 nav redzējis vairāk par 60 grādiem! Tiesa tas tikai intereses pēc tika testēts, praktiski nav nepieciešamības un izmantoju uz stock.

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

bet tā ar turbo cik jau taja burn testā tā frekvence tika turēta 4.2ghz vai 4.4ghz tad karstākajam kodolam rādija 86c gluži kā tev

Cik ilgi tests gāja ?  Un kāda bija dzese ?  :)

 

 

Mans 4690K uz 4.2 nav redzējis vairāk par 60 grādiem!
Augstāk nēesi mēģinājis klokot ?  Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Mans 4690K uz 4.2 nav redzējis vairāk par 60 grādiem!

 

visiem viņiem temp nekad nebūs vienādas paņemsi citu eksemplāru tādos pat apstākļos būs citas temp...

 

Ja es gribētu ~60c tad laikam tā būtu jarikojas

 

 

drusku zem 10 ja pareizi atceros, burn testu jau menesi atpakaļ laiidu ,dzese tā kas parakstā cooler master seidon 120v rev 2, tā kā man īpatnējs korpuss varbūdz dzesi uzstādot un kad tas dzeses sūknis padodas skrūves vietās, varbūt netiklabi sakeras ar pastu utt...var jau mēgināt ideālak uzklāt bet beidzās man tā pasta  :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tāpēc rakstiju, ja es gribētu... bet ar tādas vertības procesoru man visādas izvirtības nav vēlme veikt.


Vel jau es varētu salikt kkadus jaudīgos ventus cooler master airflow vai kādi tur, vel labaku termopastu nopirkt un pacensties uzklāt būtu 10c mazak, iespējams man ir 86c, jo radiatoram trubinas ir augša, parasti iesaka labak lejā, bet tā ka šai platei lieli plates radiatori un mana custom galdā, bija taisīts priekš vecās plates tad tagad nāktos parbīdit un paarurbt skruvju vietas talak un nolikt plati talak lai netraucē trubiņam ja liktu uz leju...tad iespejams šo visu paveicot es ar iegūtu tos 65+c kkad šim jautajumam piestāšos klat, bet drīzak sajūta ka bez IHS noraušanas nost zem 70c nedabūt, ja dzese nebūs super dārgā

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visnoteicošākais ir pats procesors un cik tas labi dzesējās pēc tam nāk tikai dzese un viss pārējais ja procesors būs karsts un slikti klokosies neviena dzese tur nepalīdzēs!

 

Lielisks piemērs iz dzīves! i7 4770k

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrā ziņā iepriekšējam procesoram man krasi izmainījas viena venta pielikšana klat un radiatora trubiņas uz leju, tiešam kad būs laiks padarbošos.

Link to comment
Share on other sites

@marwell, augstāk neesmu meiģinājis!

Kāda tev ir dzese ? 

 

OC tas ir labi jo pat stock i5 nevar pilnībā atvērt stock GTX970 videokarti piemēram tādās spēlēs kā GTA 5 un World of Tanks par AMD procesoriem vispār nerunājot!

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
nnoname, tas jau ir ideālās temp ideālam procesora ekseplāriem stock
tad karstākajam kodolam rādija 86c gluži kā tev  

Priekš stock procesora ar ūdens dzesi tas nav normāli, nav jau stock dzese!

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Design viss ir normāli...plate īsti ar to bios neatbalstīja K sērijas cpu...updeitojot biosu citas voltāžas līdz ar to max temp tagad par 20c mazākas...kā sacīt voltāžas...jo tās tagad par 0.2v mazākas

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Design viss ir normāli...plate īsti ar to bios neatbalstīja K sērijas cpu...updeitojot biosu citas voltāžas līdz ar to max temp tagad par 20c mazākas...kā sacīt voltāžas...jo tās tagad par 0.2v mazākas

Ja nav noslēpums cik tad tagad grādus rāda tanī intel burn testā pēc 15 minūšu kurināšanas ar jauno biosu ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tad jau ir ok. Ir rezerve priekš OC nepieciešamības gadījumā.

 

kā minēju ap 20c mazak...65-66c apmēram 

Mana gaisa dzese kura ir 20 eiro lētāka uzrāda līdzīgus rezultātus!

mpnaRRV.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kas par gaisa dzesi? Be Quiet! Pure Rock? Varētu uzlikt CM hyper 212 evo... kas ir lētak bet jā gaisa dzese nav tik "kruta".  :mrgreen: Katrā ziņā no eksemplāra ar atkarīgs cik labs pagadījies...intel problēma ar to pastas lažošanos zem bleķīša. Vel jau var pats regulēt voltāžas un tad ar no eksemplāra atkarīgs cik zemākas iegūsi un cik labākas temp būs

Link to comment
Share on other sites

norauj capu pats uz savu risku :rus_roulette:un uzlej šķdro slāpekli vobanaaaa..

lab, nevajag visu to ņemt par pilnu.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas par gaisa dzesi? Be Quiet! Pure Rock?
Jā tā pati. 

 

Varētu uzlikt CM hyper 212 evo... kas ir lētak
Kad pirku šo dzesi automātiski salīdzināju ar to pašu CM hyper 212 evo pēc visiem parametriem šī dzese ir sliktāka jeb viņa ir skaļāka, nedaudz karstāka un dārgāka tagad Latvijā viņa praktiski vispār nav pieejama. 

 

bet jā gaisa dzese nav tik "kruta". 
Kas kuram ir kruts tas jau ir cits jautājums es par to ūdens dzesi nekad nepārmaksātu tos 20 eiro jo viņa ir dārgāka pavisam noteikti skaļāka temperatūras kā redzi ir tās pašas un gaisa dzese pavisam noteikti dzīvos ilgāk jo vienkārši tur nav kam salūzt.

 

Katrā ziņā no eksemplāra ar atkarīgs cik labs pagadījies
Protams tā ir laimes spēle!

 

Vel jau var pats regulēt voltāžas un tad ar no eksemplāra atkarīgs cik zemākas iegūsi un cik labākas temp būs
Man piemēram viss stāv stokā nekādas voltāžas nav jāregulē viss tā pat griežas lieliski. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

nu man ar griežas lieliski par cik biosu atjaunināju...Nu man ilgak ar vienu kompi tām pat daļam nav plānots dzīvot tāpēc par ilgdzīvošanu grūti spriest...šķidruma dzesei klāt iet sūknis bet nu nav jau teikts ka tas lūzt īpaši...katrā ziņā krutums tik un tā paliek.

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā krutums tik un tā paliek.

Krutums viņam būtu tikai un vienīgi tad ja viņš maksātu mazāk bet viņš ir ievērojami dārgāks un labāks viņš nav ne par vienu gramu nesaprotu to tavu krutuma aprēķinu pēc kā tu to skaties pēc dārgākās cenas.  :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kompim škidruma dzese sen skaitās krutāka padarīšana tāpēc arī par to attiecīgi vairāk jamaksā.

Link to comment
Share on other sites

Kompim škidruma dzese sen skaitās krutāka padarīšana tāpēc arī par to attiecīgi vairāk jamaksā.

Tieši kurā vietā viņa ir krutāka lai pārmaksātu tos 20 eiro un iegūtu attiecīgi skaļāku dzesēšanas sistēmu ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tieši tamā ka ūdens dzesēšana ir drusku eksotika...gaisa dzese ir bijusi izsenis lētākā, jo ierastākā...jebšu tu uzdot stūlbus jautājumus...tas ir tā pat kā abols ir kruts.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tamā ka ūdens dzesēšana ir drusku eksotika

Njā tieši šis visu izsaka! :taunt:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...